Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли быть применен административный арест активов, если в налоговый орган поступило уведомление о ликвидации налогоплательщика?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 13.05.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи може бути застосовано адміністративний арешт активів, якщо до податкового органу надійшло повідомлення про ліквідацію платника податків?

 

Підпунктом 9.1.2 п. 9.1 ст. 9 Закону № 2181-III визначено перелік обставин, у разі з'ясування яких застосовується адміністративний арешт активів. Проте в цьому переліку відсутній випадок застосування адміністративного арешту до активів платника податків у разі його ліквідації, зокрема внаслідок проведення процедури банкрутства. Отже, у разі якщо до органу ДПС надійшло повідомлення про ліквідацію платника податків, таке повідомлення не є підставою для застосування адміністративного арешту до активів такого платника податків.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос