Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Применяется ли административный арест активов, если налогоплательщик не подал в определенный срок налоговую отчетность?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 13.05.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи застосовується адміністративний арешт активів, якщо платник податків не подав у визначений термін податкову звітність?

 

Підпунктом 9.1.2 п. 9.1 ст. 9 Закону № 2181-III визначено виключний перелік обставин, у разі з'ясування яких застосовується адміністративний арешт активів. У зазначеному переліку відсутній випадок неподання податкової звітності.

Таким чином, за неподання податкової звітності адміністративний арешт активів до платника податків застосовуватися не може.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос