Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Судебная практика рассмотрения вопросов относительно применения административного ареста активов и продления срока его действия

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Статьи от 13.05.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

Судова практика розгляду питань щодо застосування адміністративного арешту активів та продовження терміну його дії

 

Підтвердження Вищим господарським судом України правомірності застосування адміністративного арешту активів платника податків у разі відмови від проведення документальної перевірки за наявності у органів ДПС законодавчих підстав

Постановою Вищого господарського суду України від 21.11.2002 р. у справі щодо застосування адміністративного арешту активів платника податків визначено позицію платника податків – позивача, за якою останній вважає неправомірним застосування до нього адміністративного арешту його активів та просить суд визнати недійсним рішення органу ДПС (відповідач у цій справі) про застосування адміністративного арешту активів платника податків.

При цьому рішенням господарського суду у задоволенні позову платника податків було відмовлено, а постановою апеляційного господарського суду рішення суду першої інстанції було залишено без змін.

У касаційній скарзі позивач просить скасувати рішення господарського суду та постанову апеляційного суду повністю, оскільки вони ухвалені з неправильним застосуванням норм матеріального права, що регулюють питання податкового законодавства.

Позицію податкових органів як відповідачів у справі сформовано у відзиві на касаційну скаргу, в якому пропонується залишити її без задоволення, а оскаржувані рішення та постанову – без змін, посилаючись на те, що висновки суду відповідають вимогам чинного законодавства.

Вищий господарський суд України, підтримуючи позицію податкових органів, зазначив таке. На підставі Закону № 509-XII, Указу № 817/98 та відповідно до затвердженого Національного плану-графіка проведення документальних перевірок суб'єктів підприємницької діяльності на 2001 р. перевірку платника податків було заплановано на 27.11.2001 р. терміном на 15 робочих днів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос