Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Сельскохозяйственное предприятие арендует цех по переработке зерновых у другого предприятия и перерабатывает на этом объекте собственноручно выращенную продукцию. Включается ли сумма, полученная плательщиком налога от реализации переработанной продукции, в удельный вес дохода от реализации сельскохозяйственной продукции собственного производства и продуктов ее переработки?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 17.05.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Сільськогосподарське підприємство орендує цех з переробки зернових у іншого підприємства й переробляє на цьому об'єкті власноруч вирощену продукцію. Чи включається сума, отримана платником податку від реалізації переробленої продукції, до питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки?

 

Відповідно до Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.99 р. № 658 (зі змінами та доповненнями), сума, отримана платником податку від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 – 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції), включає доходи, отримані від: 

реалізації продукції рослинництва і тваринництва, виробленої (вирощеної) на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продуктів її переробки на власних підприємствах;

реалізації продукції рибницьких, рибальських та риболовецьких господарств, які займаються розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах), і продуктів її переробки на власних підприємствах;

реалізації продукції, виробленої із сировини власного виробництва на давальницьких умовах, незалежно від територіального розміщення переробного підприємства.

При заповненні Розрахунку питомої ваги згідно з Методичними рекомендаціями щодо складання Розрахунку питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік, затвердженими наказом Мінагрополітики України від 22.10.2009 р. № 752, у рядку 3 Розрахунку зазначають суму доходу, отриману від реалізації продукції, виробленої із сировини власного виробництва та продуктів її переробки на власних підприємствах та на давальницьких умовах, незалежно від територіального розміщення переробного підприємства. 

Для цього підсумовують кредитові обороти субрахунку 701 «Дохід від реалізації готової продукції» за аналітичними рахунками реалізації продуктів переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 – 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції) без ПДВ.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос