Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каков порядок применения штрафных (финансовых) санкций за нарушения законодательства о патентовании филиалами и в какой орган местного самоуправления перечисляются суммы начисленных штрафов?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 01.10.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Який порядок застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення законодавства про патентування філіями та до якого органу місцевого самоврядування перераховуються суми нарахованих штрафів?

 

Згідно з п. 4 ст. 9 Закону «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» від 23.03.96 р. № 98/96-ВР (зі змінами та доповненнями) суми штрафів, що стягуються державним податковим органом із суб'єктів господарювання за порушення норм цього Закону, підлягають перерахуванню до бюджету місцевого самоврядування (місцевого бюджету) за місцем плати за торговий патент.

У разі встановлення посадовими особами органу державної податкової служби порушення вимог Закону № 98/96-ВР за місцезнаходженням філії (господарського об'єкта), яке територіально не збігається з місцезнаходженням та місцем реєстрації суб'єкта господарювання, до якого така філія (господарський об'єкт) належить, акт перевірки погоджується та підписується посадовими особами такої філії (господарського об'єкта).

При цьому суб'єкт господарювання, якому належить філія (господарський об'єкт), в обов'язковому порядку повинен бути письмово повідомлений про дату проведеної перевірки, встановлені при її проведенні порушення законодавства, факт складання та вручення посадовим особам філії (господарського об'єкта) акта перевірки, а також про те, що за результатами розгляду матеріалів перевірки у встановленому законодавством України порядку буде прийнято рішення про застосування до суб'єкта господарювання штрафних (фінансових) санкцій за встановлені під час перевірки порушення законодавства.

Опрос