Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Сколько месяцев учебы в отчетном налоговом году следует учитывать при расчете налогового кредита студентам заочной формы обучения?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 19.04.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Скільки місяців навчання у звітному податковому році слід брати при розрахунку податкового кредиту студентам заочної форми навчання?

 

При розрахунку сум податку, що підлягають поверненню платнику у зв'язку з реалізацією встановленого ст. 5 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 р. № 889-IV (зі змінами та доповненнями) права на податковий кредит щодо вартості навчання на заочній формі, слід враховувати 12 місяців навчання у звітному податковому році.

 

Опрос