Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Плательщик налога в 2009 г. осуществил оплату заранее за несколько лет обучения. Имеет ли он право на налоговый кредит в 2010 г. и в следующие годы?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 19.04.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Платник податку в 2009 р. здійснив оплату наперед за кілька років навчання. Чи має він право на податковий кредит у 2010 р. та у наступних роках?

 

Пунктом 5.3 ст. 5 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 р. № 889-IV (зі змінами та доповненнями) визначено, що платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року витрати, фактично понесені ним за навчання у такому звітному році.

Оскільки (виходячи із запитання) зазначені витрати платник податку поніс у звітному 2009 р. і оплатив навчання наступних (а не звітного) років, то він не має права включити їх до податкового кредиту.

 

Опрос