Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Имеет ли право на назначение пенсии по возрасту согласно Закону о государственной службе гражданин, который в период с 03.11.75 г. по 21.10.86 г. работал на должности председателя райкома профсоюза работников торговли и потребкооперации и в сентябре 2009 г. достиг пенсионного возраста?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 17.03.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи має право на призначення пенсії за віком відповідно до Закону про державну службу особа, яка у період з 03.11.75 р. по 21.10.86 р. працювала на посаді голови райкому профспілки робітників торгівлі і споживкооперації і у вересні 2009 р. досягла пенсійного віку?

 

Згідно із Законом України «Про державну службу» від 16.12.93 р. № 3723-XII (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 3723-XII) на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків не менше 25 років, для жінок – не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби – не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, – незалежно від місця роботи під час досягнення пенсійного віку. 

До двадцятирічного стажу роботи, що дає право на призначення пенсії державного службовця, зараховується стаж на посадах, визначених ст. 25 Закону № 3723-XII та посадах, віднесених розпорядженнями Кабінету Міністрів України до відповідних категорій посад державних службовців.

Оскільки посада голови райкому профспілки робітників торгівлі і споживкооперації не відноситься до відповідних категорій посад державних службовців, визначених законодавством, та на час досягнення пенсійного віку особа не працювала на посадах державного службовця, для призначення пенсії за віком відповідно до Закону № 3723-XII підстав немає.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос