Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Наше предприятие имеет задолженность по финансовому беспроцентному кредиту, полученному от нерезидента (в долларах США). В соответствии с пп. 7.3.3 Закона о прибыли мы хотим в последний день отчетного периода признать непогашенную валютную задолженность условно проданной и, признав прибыль или убыток, увеличить соответственно валовые доходы или валовые расходы. Можем ли мы в 2009 году начислять валовые доходы или валовые расходы на сумму непогашенной задолженности по финансовому кредиту? Как правильно включить валовые доходы и расходы по непогашенному кредиту, которые не учтены поквартально в 2008 году, в отчетность 2009 года?

Украинская ассоциация сертифицированных бухгалтеров и аудиторов
Вопросы-ответы от 26.04.2010
Утратил силу

Матеріал надано
Українською асоціацією сертифікованих бухгалтерів і аудиторів
http://www.uacaa.org

? Наше підприємство має заборгованість за фінансовим безпроцентним кредитом, отриманим від нерезидента (у доларах США). Згідно з пп. 7.3.3 Закону про прибуток ми хочемо в останній день звітного періоду визнати непогашену валютну заборгованість умовно проданою та, визнавши прибуток чи збиток, збільшити відповідно валові доходи чи валові витрати. 
Чи можемо ми у 2009 році нараховувати валові доходи чи валові витрати на суму непогашеної заборгованості за фінансовим кредитом? Як правильно включити валові доходи та витрати за непогашеним кредитом, котрі не обліковані поквартально у 2008 році, у звітність 2009 року? 

Підпунктом 7.3.3 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР (далі – Закон про прибуток) визначено, що:

Опрос