Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каков порядок подписей должностных лиц, которые подтверждают достоверность данных в декларации по НДС? Кто должен ставить свою подпись в документах, которые представляются в налоговый орган в случае отсутствия директора?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 26.04.2010
Утратил силу

? Який порядок підписів посадових осіб, які підтверджують достовірність даних у декларації з ПДВ? Хто повинен ставити свій підпис у документах, що подаються в податковий орган у разі відсутності директора?

 

Посилаючись на лист ДПАУ від 18.09.2009 р. № 20197/7/16-1517-20, головний державний податковий інспектор ДПА у м. Києві М. Малашок зазначає, що у разі тимчасової відсутності зазначених осіб, разом з декларацією мають бути подані документи, що підтверджують їх відсутність та визначають осіб, які виконують їх обов'язки в цей період (наприклад, наказ про відрядження; наказ про заміщення посад на період відсутності керівника тощо).

За загальним правилом, достовірність даних, наведених у декларації з ПДВ, підтверджується підписами тих відповідальних посадових осіб (керівника, головного бухгалтера), які вказані у розділі 5 реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ.

Докладніше – у публікації.

 

Опрос