Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заполняем табель учета рабочего времени

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 21.04.2010
Утратил силу

Заповнюємо табель обліку робочого часу

 

Табель обліку використання робочого часу складається за однойменною типовою формою № П-5, яка застосовується з 01.01.2009 р. Форма має рекомендаційний характер і, відповідно, містить мінімальну кількість стовпчиків. За необхідності на розсуд підприємства її можна доповнити своїми стовпчиками для відображення потрібних показників.

Табель заповнюється відповідальною особою щодня протягом усього місяця, – зазначає Ю. Черепанова і підкреслює, що «зміни до нього вносяться на підставі документів за особовим складом (наприклад, наказів на відпустку, відрядження, прийняття, переведення, звільнення, листків непрацездатності тощо)». Безпосередньо при заповненні табеля використовуються буквені та цифрові коди, якими позначаються фактично відпрацьовані години та види затрат робочого часу. При цьому можуть використовуватися як наведені у самій формі № П-5 коди, так і запроваджені підприємством самостійно.

І на завершення, для наочності автор наводить умовний приклад, як може бути заповнений табель при різних вихідних даних.

Докладніше – у публікації.

 

Опрос