Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как получить информацию о том, не находится ли должник-контрагент в состоянии ликвидации? В таком же порядке, как и при получении выписки о своем предприятии, которую можно получить у регистратора своего района? Должник зарегистрирован в другом городе. Указывается ли в таком документе по запросу, кому он выдан, или только информация о предприятии?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 06.08.2010
Утратил силу

? Як отримати інформацію про те, чи не перебуває боржник-контрагент у стані ліквідації? За таким самим порядком, як і при отриманні виписки про своє підприємство, яку можна отримати у реєстратора свого району? Боржник зареєстрований в іншому місті. Чи зазначається у такому документі за запитом, кому його видано, чи лише інформація про підприємство?

 

Як зазначає Н. Дмитришин, відповідно до ст. 20 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 15.05.2003 р. № 755-IV відомості щодо правового статусу юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, що містяться в Єдиному державному реєстрі (далі – ЄДР), є відкритими та загальнодоступними, за деякими винятками.

Витяг із ЄДР, який містить необхідні відомості (наприклад, щодо перебування юрособи в стані припинення), зацікавлена особа (запитувач) може отримати за наступною, окресленою автором процедурою (яка регулюється Положенням про порядок надання відомостей з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, затвердженим наказом Держкомпідприємництва від 20.10.2005 р. № 97):

1) подання запиту особисто засновниками юрособи-запитувача, фізособою-запитувачем або їхніми представниками з пред'явленням паспорта та документа, що засвідчує повноваження, – у випадку договірного представництва;

2) оплата вартості витягу на підставі виданої держреєстратором довідки, яку він формує протягом двох днів після прийняття запиту. Оплата здійснюється в порядку, встановленому наказом Держкомпідприємництва від 20.10.2005 р. № 99. Вартість витягу складається із основної суми (51 грн.) та доплати по 3,40 грн. за кожен аркуш;

3) витяг видається протягом робочого дня після надання документа про оплату його вартості. Можливість одержання запитувачем витягу не пов'язана з його місцезнаходженням чи місцем проживання.

Докладніше – у публікації.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос