Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие приобрело акции у нерезидента. По какой ставке облагается налогом такой доход?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 09.07.2010
Утратил силу

? Підприємство придбало акції у нерезидента. За якою ставкою оподатковується такий дохід?

 

Підприємство, яке купує у нерезидента акції, має виконати всі функції податкового агента, визначені у п. 1.15 Закону № 889, тобто утримати ПДФО з інвестиційного прибутку, який утворився у платника податку – нерезидента у зв'язку з операцією продажу цінних паперів, – зазначає старший державний податковий інспектор ДПІ у Деснянському районі м. Києва І. Ковтун. Для розрахунку інвестиційного прибутку автор рекомендує враховувати пред'явлені нерезидентом документи, що підтверджують витрати на попереднє придбання акцій. Податок слід утримувати за ставкою 30 % (п. 7.3 Закону № 889).

Докладніше – у публікації. 

 

«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», 11 травня 2010 р., № 18 (757), с. 11 

Опрос