Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Особенности представления расчета сбора за загрязнение окружающей природной среды и его уплаты

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 19.04.2010
Утратил силу

Особливості подання розрахунку збору за забруднення навколишнього природного середовища та його сплати

 

З 31.07.2009 р. – дати набрання чинності змінами до Інструкції про порядок обчислення та сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища – змінився порядок справляння цього збору з платників, які мають відокремлені підрозділи. Як зазначає М. Борисенко, з числа платників збору виключено об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, розміщені на території іншої територіальної громади. 

У зв'язку з цим обов'язок подання звітності, нарахування та сплати збору покладається на юридичну особу – головне підприємство. Така юрособа має зареєструватися у ДПІ за місцезнаходженням філії як платник окремого податку – збору за забруднення навколишнього природного середовища. У свою чергу, вищезгадані відокремлені підрозділи, що були самостійними платниками збору до 31 липня 2009 року, мали звернутись до податкових органів, в яких вони зареєстровані, із заявою про зняття з обліку.

Реєстрація таких юридичних осіб за місцезнаходженням їх філій проводиться у загальному порядку. Тобто подається відповідна заява та документи, перелік яких визначено п. 4.9 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів).

Опрос