Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Юридическое и физическое лица, являющиеся учредителями общества с ограниченной ответственностью, сделали взносы в уставный фонд в виде ТМЦ и основных фондов (оборудования). Необходимо ли начислять налоговые обязательства по НДС в этом случае?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 01.03.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Юридична та фізична особи, які є засновниками товариства з обмеженою відповідальністю, зробили внески до статутного фонду у вигляді ТМЦ та основних фондів (обладнання). Чи потрібно нараховувати податкові зобов'язання з ПДВ у цьому випадку?

(О. Леонова, електронна пошта)

 

Оскільки в запитанні не зазначено, чи є зареєстрованими платниками ПДВ юридична та фізична особи, які здійснили внески до статутного фонду, то при вирішенні цього питання необхідно врахувати таке.

Статтею 2 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 168/97-ВР) установлено осіб, які підпадають під визначення платників ПДВ. 

Згідно з пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 цього Закону об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України.

Опрос