Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Если должность, с которой пенсионер выходил на пенсию, ликвидирована, как сделать перерасчет пенсии неработающему государственному служащему?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 19.02.2010
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Якщо посаду, з якої пенсіонер виходив на пенсію, ліквідовано, як перераховувати пенсію непрацюючому державному службовцю?

 

Пунктом 7 Порядку видачі довідок про заробітну плату для перерахунку пенсій державним службовцям у разі ліквідації органів, з яких особа вийшла на пенсію, а також перейменування (відсутності) посад, затвердженого наказом Мінпраці та Головного управління державної служби України від 03.12.2003 р. № 319/144, передбачено, що у разі якщо посада, з якої державний службовець вийшов на пенсію, на час перерахунку відсутня у штатному розписі державного органу, з якого особа вийшла на пенсію, чи у правонаступника або в штатному розписі передбачено одну посаду і вона є вакантною:

посадовий оклад визначається за цією посадою відповідно до схем посадових окладів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України на час перерахунку пенсії для відповідного державного органу, з урахуванням їх підвищення.

Наприклад, державний службовець вийшов на пенсію з посади спеціаліста 1 категорії. На час перерахунку в штатному розписі державного органу, з якого особа вийшла на пенсію, ця посада відсутня.

У такому разі:

посадовий оклад визначається відповідно до схем посадових окладів, затверджених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок для відповідного державного органу за посадою спеціаліста 1 категорії;

Опрос