Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Учитываются ли суммы индексации при исчислении средней заработной платы во всех случаях ее сохранения?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 10.03.2010
Утратил силу

? Чи враховуються суми індексації під час обчислення середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження?

 

Перелік виплат, що не враховуються при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження, визначено п. 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати.

Виходячи з того, що в даному переліку суми індексації не згадуються, відповідно вони мають враховуватися під час обчислення середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження, – зазначає начальник відділу Департаменту з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства праці та соціальної політики України Н. Синько.

Докладніше – у публікації.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос