Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли измениться размер земельного налога после замены сертификата на право на земельную долю (пай) на государственный акт на право собственности на землю?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 17.03.2010
Утратил силу

? Чи може змінитися розмір земельного податку після заміни сертифіката на право на земельну частку (пай) на державний акт на право власності на землю?

 

Посилаючись на норми ст. 6 Закону про плату за землю, начальник відділу методології місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов'язкових платежів) ДПАУ, В. Фінашко пояснює, що земельний податок для сільськогосподарських угідь визначається виходячи з грошової оцінки одного гектара земель. Тобто в загальному випадку «оскільки розмір земельної ділянки при виділенні її в натурі власникам земельних часток (паїв) визначається на основі вартості земельної частки (паю), то вартість земельної ділянки, і як наслідок розмір земельного податку, залишаються незмінними». Змінитися розмір земельного податку може лише за умови, якщо буде змінена (перерахована) сама вартість земельної частки (паю).

Докладніше – у публікації.

 

«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», 11 січня 2010 р., № 1 (740), с. 15 

Опрос