Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Резолюции Европейского парламента относительно ситуации в Украине, принятой 13 декабря 2012 года

Проект постановления Верховной Рады Украины от 04.01.2013 № 1194
Дата рассмотрения: 29.12.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Резолюцію Європейського парламенту щодо ситуації в Україні, ухвалену 13 грудня 2012 року

Високо цінуючи тісну співпрацю між Європейським Союзом та Україною, досягнуту в ході реалізації демократичних реформ, Верховна Рада України постановляє:

1. Доручити профільним комітетам активізувати діяльність щодо прийняття законів, спрямованих на реформування правової та судової системи, з метою повного дотримання принципів демократії, а також поваги до прав людини, засадничих свобод, прав меншин та верховенства права.

2. Забезпечити дієвий парламентський контроль за виконанням Україною зобов'язань та реалізацією своїх прав, які випливають із договірно-правової бази співробітництва з ЄС.

3. Забезпечити невідкладний розгляд і прийняття усіх законодавчих актів, проекти яких вносяться до Верховної Ради України у рамках виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

4. Доручити профільним комітетам підготувати зміни до чинного законодавства України про фінансування задля сприяння більшій прозорості фінансування та видатків, повному розкриттю джерел та сум витрат на кампанію, а також введення санкцій за порушення фінансування виборчих кампаній у відповідності із міжнародними стандартами, які були встановлені Групою держав з протидії корупції Ради Європи (GRECO).

5. Активізувати роботу Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та Європейським Союзом, Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди, спрямованої на забезпечення всебічної підтримки Європейським Парламентом євроінтеграційних прагнень України.

Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. Рибак

Опрос