Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 151-й годовщины со дня написания Государственного Гимна Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 12.12.2012 № 1011
Дата рассмотрения: 30.01.2013 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 151-ої річниці з дня написання Державного Гімну України

У 2013 році виповнюється 151 рік з дня написання поетом Павлом Чубинським вірша "Ще не вмерла Україна", що став Державним Гімном сучасної України.

Враховуючи важливість вірша "Ще не вмерла Україна" як Державного Гімну незалежної України, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 151-шу річницю з дня написання вірша "Ще не вмерла Україна" поетом Павлом Чубинським.

2. Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 151-ої річниці з дня написання Державного Гімну України;

у місячний термін розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 151-ої річниці з дня написання Державного Гімну України, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення;

забезпечити організацію тематичних виставок, присвячених історії державної символіки;

ініціювати службове розслідування щодо причин невиконання Постанови Верховної Ради України N 4800-VI "Про відзначення 150-річчя з дня написання Державного Гімну України".

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати показ тематичних теле- і радіопередач, присвячених національній символіці України, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 151-ої річниці з дня написання Державного Гімну України.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 151-шій річниці з дня написання Державного Гімну України.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на головний Комітет, до відання якого належить це питання.

6. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос