Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли открывать ЧП гражданам, имеющим в частной собственности земельные паи и занимающимся выращиванием зерновых культур на своих земельных паях?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 14.12.2009

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи потрібно відкривати ПП громадянам, які мають у приватній власності земельні паї і займаються вирощуванням зернових культур на своїх земельних паях?

 

Ні, відкривати ПП необов'язково.

Потрібно зазначити, що дохід, виплачений (нарахований) фізичним особам – виробникам сільськогосподарської продукції відповідно до пп. 4.3.36 п. 4.3 ст. 4 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» від 22.05.2003 р. № 889-IV (зі змінами та доповненнями), податковий агент, у тому числі фізична особа – суб'єкт підприємницької діяльності, зобов'язана відобразити в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ з ознакою доходу 53 «Доходи від продажу сільськогосподарської продукції» з відповідним відображенням утримання або неутримання податку з цього доходу.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос