Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Имеет ли право плательщик НДС отнести к налоговому кредиту суммы НДС, уплаченные на таможне при импорте ранее экспортированного товара, если нерезидент отказался его приобретать и не рассчитался?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 18.09.2009
Утратил силу

? Чи має право платник ПДВ віднести до податкового кредиту суми ПДВ, сплачені на митниці при імпорті попередньо експортованого товару, якщо нерезидент відмовився його придбавати і не розрахувався?

 

Посилаючись на положення ст. 190–192 Митного кодексу України від 11.07.2002 р. № 92-IV та Порядок застосування митного режиму реімпорту до товарів, що переміщуються через митний кордон України, затверджений наказом Держмитслужби від 07.10.2003 р. № 662, фахівці інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби зазначили, що повернення раніше експортованого товару оформлюється у митному режимі реімпорту (тип ВМД «ІМ41»). 

Відповідно до пп. 3.1.2 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР ввезення товару в митному режимі реімпорту є об'єктом оподаткування ПДВ. У зазначеному випадку документом, що посвідчує право на отримання податкового кредиту, вважається вантажна митна декларація, яка підтверджує сплату ПДВ, або погашений податковий вексель (пп. 7.2.7, 7.4.1 Закону про ПДВ). 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос