Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какой порядок начисления НДС при осуществлении расчета за предоставленные услуги почтовой связи?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 18.09.2009
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Який порядок нарахування ПДВ при здійсненні розрахунку за надані послуги поштового зв'язку?

 

Відповідно до пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 168/97-ВР) об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з поставки товарів і послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України.

Об'єкти оподаткування, визначені ст. 3 вищезазначеного Закону, за винятком операцій, звільнених від оподаткування, та операцій, до яких застосовується нульова ставка згідно з цим Законом, оподатковуються за ставкою 20 %.

Операції з надання послуг поштового зв'язку згідно з цим Законом оподатковуються за ставкою 20 %.

Відповідно до пп. 6.1.1 п. 6.1 ст. 6 Закону № 168/97-ВР податок становить 20 % бази оподаткування, визначеної ст. 4 цього Закону, та додається до ціни товарів (робіт, послуг).

Опрос