Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Между предприятием-арендатором и сельсоветом 01.03.2009 г. заключено и зарегистрировано дополнительное соглашение к договору аренды земли, в котором предусматривается, что арендная плата за землю уплачивается в трехкратном размере земельного налога с 01.01.2008 г. Какой вид декларации по арендной плате за землю должен представить арендатор в налоговую инспекцию?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 31.07.2009
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Між підприємством-орендарем та сільрадою 01.03.2009 р. укладено та зареєстровано додаткову угоду до договору оренди землі, в якій передбачено, що орендна плата за землю сплачується у трикратному розмірі земельного податку з 01.01.2008 р. Який вид декларації з орендної плати за землю повинен подати орендар до податкової інспекції?

 

Додаткова угода, яка повністю або частково змінює вже зареєстрований договір оренди землі, має укладатись у такій самій формі, що й договір, який змінюється.

Методичними рекомендаціями щодо подання та заповнення податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, надісланими листом ДПА України «Для використання при складанні податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності» від 01.02.2006 р. № 1833/7/15-0217, встановлено, що форма податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності та додаток 1 «Відомості із договору оренди землі» до неї застосовуються платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності для подання до відповідного органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки звітної податкової декларації за новоукладеними договорами (протягом місяця з дня виникнення права на нововідведену земельну ділянку) та уточнюючої податкової декларації.

При цьому платник податків подає уточнюючий розрахунок у випадках, якщо він самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації.

Враховуючи, що угодами визнаються дії фізичних і юридичних осіб, спрямовані на встановлення, зміну або припинення цивільних прав або обов'язків, а також те, що розмір орендної плати за землю є істотною умовою договору оренди землі, орендар може подати податкову декларацію орендної плати за землю як за новоукладеними договорами.

Опрос