Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли зарегистрироваться плательщиком НДС юридическое лицо, если его руководитель из-за своих религиозных или других убеждений отказался от получения идентификационного номера?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 29.04.2009

? Чи може зареєструватися платником ПДВ юридична особа, якщо її керівник через свої релігійні або інші переконання відмовився від прийняття ідентифікаційного номера?

 

Відповідаючи на запитання, фахівці Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби зазначили, що реєстрація платників ПДВ проводиться у порядку, встановленому Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, згідно з яким зареєстровані особи вносяться до Реєстру платників ПДВ. 

Реєстр створений відповідно до ст. 9 Закону «Про податок на додану вартість». До нього включаються такі види даних: індивідуальний податковий номер платника ПДВ, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, назва юридичної особи; дані про місцезнаходження, телефон юридичної особи – платника ПДВ, прізвища та ідентифікаційні номери керівника і головного бухгалтера з Державного реєстру фізичних осіб – платників податку тощо. 

Реєстраційна заява платника ПДВ передбачає обов'язковість заповнення всіх реквізитів, у тому числі ідентифікаційного номера керівника платника податків. Форма та реквізити зазначеної заяви, на думку авторів консультації, відповідають нормам ст. 2 Закону про ПДВ та Закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Зокрема, відповідно до ч. 2 ст. 17 Закону про держреєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців мають міститись такі відомості щодо юридичної особи: прізвище, ім'я, по батькові та ідентифікаційні номери фізичних осіб – платників податків, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори. 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос