Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие выдало аванс на командировку в иностранной валюте. При представлении командированным авансового отчета курс валюты вырос. По какой стоимости включать в состав валовых расходов расходы на командировку: по курсу валюты на дату выдачи аванса или по курсу на дату списания подотчетных сумм?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 03.04.2009
Утратил силу

? Підприємство видало аванс на відрядження в іноземній валюті. При поданні відрядженим авансового звіту курс валюти виріс. За якою вартістю включати до складу валових витрат витрати на відрядження: за курсом валюти на дату видачі авансу чи за курсом на дату списання підзвітних сум?

 

Витрати на відрядження фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку або є членами керівних органів платника податку, включаються до складу валових витрат на підставі пп. 5.4.8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР. Зазначені витрати, як стверджує головний державний податковий інспектор відділу МРР та звернень громадян ДПА в м. Севастополі В. Федосенко, можуть бути включені до складу валових витрат платника податку лише за наявності підтверджуючих документів.

Опрос