Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какие документы нужны для подтверждения права на льготную пенсию за работу с вредными и тяжелыми условиями труда, если отсутствуют соответствующие сведения в трудовой книжке?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 04.03.2009
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Які документи потрібні для підтвердження права на пільгову пенсію за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці, якщо відсутні відповідні відомості у трудовій книжці?

 

Для підтвердження стажу роботи зі шкідливими і важкими умовами праці слід надати: трудову книжку з оформленими належним чином записами про займану посаду і період виконуваної роботи; виписку з наказу по підприємству про проведення атестації на відповідному робочому місці та, у разі відсутності в трудовій книжці відомостей, що визначають право на пенсію на пільгових умовах, уточнюючу довідку, передбачену п. 20 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній» від 12.08.93 р. № 637 (зі змінами та доповненнями).

У довідці має бути зазначено: періоди роботи, що зараховуються до спеціального стажу; професія або посада; характер виконуваної роботи; розділ, підрозділ, пункт, найменування списків або їх номери, куди включається цей період роботи; первинні документи за час виконання роботи, на підставі яких видано зазначену довідку.

 

Опрос