Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Гражданин взял в банке потребительский кредит (без залога), но умер, не погасив задолженность. Банк списал задолженность как безнадежную. Должен ли банк уплатить в бюджет со списанной суммы налог с доходов физических лиц?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 26.01.2009

Громадянин узяв у банку споживчий кредит (без застави), але помер, не погасивши заборгованість. Банк списав заборгованість як безнадійну. Чи має банк сплатити до бюджету із списаної суми податок з доходів фізичних осіб?

 

Посилаючись на ст. 608 ЦКУ та п. 4 ст. 9 Закону «Про систему оподаткування», начальник відділу Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПАУ Тетяна Добродій зазначає, що після смерті фізичної особи обов'язок щодо сплати податків припиняється. До спадкоємців такий обов'язок не переходить, що передбачено ч. 5 ст. 1219 ЦКУ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос