Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каков порядок применения норм п. 11.44 ст. 11 Закона «О налоге на добавленную стоимость» от 03.04.97 г. № 168/97-ВР (с изменениями и дополнениями) в период с 22.05.2008 г. по 03.06.2008 г.?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 19.09.2008

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Який порядок застосування норм п. 11.44 ст. 11 Закону «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (зі змінами та доповненнями) у період з 22.05.2008 р. по 03.06.2008 р.?

 

Відповідно до п. 11.44 ст. 11 Закону № 168/97-ВР тимчасово до 01.01.2009 р. операції з поставки відходів і брухту чорних металів, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування. Перелік таких товарів із зазначенням кодів згідно з УКТ ЗЕД затверджує Кабінет Міністрів України.

Рішенням Конституційного суду України у справі за конституційними поданнями Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень статті 65 розділу I, пунктів 61, 62, 63, 66 розділу II, пункту 3 розділу III Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» і 101 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень статті 67 розділу I, пунктів 1 – 4, 6 – 22, 24 – 100 розділу II Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 22.05.2008 р. № 10-рп/2008 (справа щодо предмета та змісту закону про Державний бюджет України) визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), зокрема, п. 13 розділу II «Внесення змін до деяких законодавчих актів України» Закону «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. № 107-VI (зі змінами та доповненнями).

Відповідно до цього рішення норми п. 13 розділу II Закону № 107-IV втратили чинність з 22.05.2008 р.

Верховною Радою України 03.06.2008 р. ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 03.06.2008 р. № 309-VI.

Відповідно до п. 1 розділу II «Прикінцеві положення» Закон № 309-VI набрав чинності з дня його опублікування та застосовується з дня втрати чинності відповідними положеннями розділу II Закону № 107-IV.

Отже, згідно з рішенням Конституційного Суду України норми п. 13 розділу II Закону № 107-IV втратили чинність 22.05.2008 р., а з дня втрати їх чинності почали діяти норми, встановлені п. 8 розділу I Закону № 309-VI, які по своїй суті відповідають нормам, що втратили чинність.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос