Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли руководство предприятия-должника, активы которого находятся в налоговом залоге, провести уценку комплектующих изделий в связи с потерей ими первоначальных свойств?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 04.08.2008
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи може керівництво підприємства-боржника, активи якого перебувають у податковій заставі, провести уцінку комплектуючих виробів у зв'язку із втратою ними первісних властивостей?

  

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-III (зі змінами та доповненнями) у день виникнення податкового боргу на активи платника податків поширюється право податкової застави.

Підпунктом 8.6.1 п. 8.6 ст. 8 цього Закону визначено, що платник податків, активи якого перебувають у податковій заставі, повинен письмово узгоджувати з податковим органом операції з такими активами, за винятком операцій з майном, майновими та немайновими правами, що використовуються в його підприємницькій діяльності (інших видах діяльності, які за умовами оподаткування прирівнюються до підприємницької), а саме готової продукції, товарів і товарних запасів, робіт і послуг за кошти за цінами, що не є меншими за звичайні. 

Опрос