Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В период действия рассрочки налогоплательщик не получил доходов, на которые рассчитывал как на источник погашения рассроченных сумм. Как можно изменить график рассрочки?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 06.06.2008
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
e-mail: mail@visnuk.com.ua;
http://www.visnuk.com.ua; тел.: (044) 501-06-43

? У період дії розстрочення платник податків не отримав доходів, на які розраховував як на джерело погашення розстрочених сум. Як можна змінити графік розстрочення?

 

Підпунктом 4.11 п. 4 Порядку розстрочення та відстрочення податкових зобов'язань платників податків, затвердженого наказом ДПА України від 18.09.2001 р. № 378 (зареєстровано в Мін'юсті України 29.10.2001 р. за № 912/6103, за текстом – Порядок № 378), передбачено, що в період дії розстрочення платник має право порушувати перед органом державної податкової служби питання про перенесення термінів сплати частини розстроченої суми. 

При цьому діють певні обмеження: перенесення термінів сплати здійснюється лише в межах терміну дії оформленого розстрочення, а умовою для внесення таких змін є надання платником доказів виникнення тимчасових фінансових або інших ускладнень з незалежних від нього причин.

За дотримання цих умов платник подає заяву про перенесення термінів погашення платежу до органу ДПС, з яким укладено договір про розстрочення, і у разі позитивного вирішення цього питання керівництвом податкового органу до договору про розстрочення вносяться відповідні зміни.

Опрос