Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В налоговый орган какого уровня должен обращаться налогоплательщик для рассрочки задекларированного налогового обязательства?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 06.06.2008
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
e-mail: mail@visnuk.com.ua;
http://www.visnuk.com.ua; тел.: (044) 501-06-43

? До податкового органу якого рівня має звертатися платник податків для розстрочення задекларованого податкового зобов'язання?

 

З метою забезпечення практичного запровадження норм ст. 14 Закону «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-III (зі змінами та доповненнями) затверджено Порядок розстрочення та відстрочення податкових зобов'язань платників податків, затверджений наказом ДПА України від 18.09.2001 р. № 378 (зареєстровано в Мін'юсті України 29.10.2001 р. за № 912/6103, за текстом – Порядок № 378), відповідно до п. 3.1 якого для розстрочення податкових зобов'язань платник податків звертається до підрозділу стягнення податкового боргу органу державної податкової служби за місцем своєї реєстрації або за місцем обліку такого податкового зобов'язання з письмовою заявою, в якій зазначаються суми податків, зборів, інших платежів, сплату яких він просить розстрочити, а також термін розстрочення.

Опрос