Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разработка программного обеспечения для нерезидента через Интернет

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 04.12.2007
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
e-mail: mail@visnuk.com.ua;
http://www.visnuk.com.ua; тел.: (044) 501-06-43

Розроблення програмного забезпечення для нерезидента через Інтернет

 

Відповідно до пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону № 168/97-ВР об'єктом оподаткування ПДВ є операції з поставки товарів та послуг, місце надання яких знаходиться на митній території України, з ввезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі імпорту або реімпорту та з вивезення товарів (супутніх послуг) у митному режимі експорту або реекспорту.

Об'єкт оподаткування при наданні послуг визначається виходячи з місця їх поставки, зазначеного у пп. «а» п. 6.5 ст. 6 Закону № 168/97-ВР. Зокрема, відповідно до загального правила, встановленого у цьому пункті, місцем поставки вважається місце, де особа, яка надає послугу, зареєстрована як платник цього податку. Винятки становлять лише послуги, визначені у підпунктах «в», «д»–«е» цього пункту.

Статтею 2 Закону № 168/97-ВР, де визначено коло платників ПДВ, передбачено, що особа, яка поставляє товари (послуги) на митній території України з використанням глобальної або локальних комп'ютерних мереж, підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку.

При цьому особа-нерезидент може здійснювати таку діяльність лише через своє постійне представництво, зареєстроване на території України (пп. 2.3.3 п. 2.3 ст. 2 цього Закону).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос