Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По какой ставке облагается налогом наследство в виде недвижимости, полученное в 2006 году резидентом от наследодателя-нерезидента?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 22.08.2007

За якою ставкою оподаткування буде підлягати спадщина у вигляді нерухомого майна, отримана у 2006 році резидентом від спадкодавця нерезидента?

 

Оскільки дохід, одержаний у вигляді спадщини, було отримано у 2006 році, то, на думку головного державного податкового інспектора відділу розгляду звернень платників ДПА України Оксани Казімірової, при оподаткуванні цього доходу слід застосовувати норми Закону про податок з доходів фізичних осіб, зокрема ст. 13, які були чинними у 2006 році.

Відповідно до пп. 13.2.3 Закону при отриманні будь-якого об'єкта спадщини будь-яким спадкоємцем від спадкодавця-нерезидента такий дохід підлягає оподаткуванню за ставкою податку, визначеною п. 7.3.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос