Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Работала в фирме по трудовому соглашению, которое заключали ежемесячно. Какую запись можно занести в трудовую книжку?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 12.07.2007
Утратил силу

Працювала у фірмі за трудовою угодою, що укладали щомісяця. Який запис можна внести до трудової книжки?

 

Як зазначають фахівці Головного управління праці та соцзахисту населення Полтавської облдержадміністрації, згідно з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників записи до трудової книжки про прийняття та звільнення роблять відповідно до укладених з працівниками письмових трудових договорів.

При цьому автори консультації звертають увагу на те, що усі записи до трудової книжки вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу, але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення – в день звільнення, і мають точно відповідати тексту наказу (п. 2.4 Інструкції).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос