Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Торговый дистрибьютор получает от производителя продукцию (конфеты), которую потом расфасовывает в тару (упаковки и коробки) для дальнейшей продажи розничным торговым предприятиям. На каком счете следует учитывать расходы на расфасовку в бухгалтерском учете: «Производство» (счет 23) или «Расходы на сбыт» (счет 93)?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 23.05.2007
Утратил силу

? Торговий дистриб'ютор одержує від виробника продукцію (цукерки), яку потім розфасовує в тару (упаковки та коробки) для подальшого продажу роздрібним торговим підприємствам. На якому рахунку потрібно враховувати витрати на розфасовку в бухгалтерському обліку: «Виробництво» (рахунок 23) чи «Витрати на збут» (рахунок 93)?

 

Спираючись на визначення термінів «оптова торгівля», «роздрібна торгівля» та сутність поняття «торгівельна діяльність», що містяться в секції G Класифікатора видів економічної діяльності ДК 009:2005, Ганна Карась доходить висновку про те, що торговий дистриб'ютор виробничого підприємства при здійсненні перефасування крупної партії товару на менші партії здійснює торговельну діяльність, тому усі зазначені витрати йому необхідно враховувати на рахунку 93 «Витрати на збут».

Опрос