Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Необходимо ли получать лицензию на турагентскую деятельность организации, предоставляющей застрахованным лицам по их основному месту работы путевки на санаторно-курортное лечение за счет Фонда социального страхования по временной утрате трудоспособности с частичной оплатой?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 03.04.2007
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
e-mail: mail@visnuk.com.ua; 
http://www.visnuk.com.ua; тел.: (044) 501-06-43

? Чи потрібно отримувати ліцензію на турагентську діяльність організації, що надає застрахованим особам за їх основним місцем роботи путівки на санаторно-курортне лікування за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з частковою оплатою?

 

Відповідно до вимог п. 50 ст. 9 Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 р. № 1775-III (зі змінами та доповненнями) такий вид діяльності, як туроператорська і турагентська, підлягає ліцензуванню.

Згідно зі ст. 1 Закону «Про туризм» від 15.09.95 р. № 324/95-ВР (зі змінами та доповненнями) туристичний продукт – попередньо розроблений комплекс туристичних послуг, який поєднує не менше ніж дві такі послуги, що реалізується або пропонується для реалізації за визначеною ціною, до складу якого входять послуги з перевезення, розміщення й інші туристичні послуги, не пов'язані з перевезенням і розміщенням (послуги з організації відвідувань об'єктів культури, відпочинку та розваг, реалізації сувенірної продукції тощо).

Статтею 5 Закону № 324/95-ВР передбачено, що суб'єктами, які здійснюють та/або забезпечують туристичну діяльність (далі – суб'єкти туристичної діяльності), зокрема, є:

Опрос