Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие осуществляет торговлю бронированными дверями. Нужно ли получать лицензию на указанный вид деятельности?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 03.04.2007
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
e-mail: mail@visnuk.com.ua; 
http://www.visnuk.com.ua; тел.: (044) 501-06-43

? Підприємство здійснює торгівлю броньованими дверима. Чи потрібно отримувати ліцензію на зазначений вид діяльності?

 

Вичерпний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, визначено ст. 9 Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 р. № 1775-III (зі змінами та доповненнями). Будівельну діяльність (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих і огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж) віднесено до цього переліку (п. 30 ст. 9 Закону № 1775-III).

Кваліфікаційні, організаційні, технологічні й інші вимоги провадження будівельної діяльності встановлено Ліцензійними умовами провадження будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж), затвердженими наказом Держпідприємництва України, Держбуду України від 13.09.2001 р. № 112/182 (зареєстровано в Мін'юсті України 08.11.2001 р. за № 939/6130, за текстом – Ліцензійні умови № 112/182), що є обов'язковими для суб'єктів господарювання, які виконують види робіт, визначені в додатку до цих Ліцензійних умов.

Опрос