Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Имеет ли право плательщик единого налога исправить ошибку, допущенную в декларации по налогу на прибыль предприятия, представленной им во время пребывания на общей системе налогообложения?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 26.03.2007
Утратил силу

Чи має право платник єдиного податку виправити помилку, допущену в декларації з податку на прибуток підприємства, яку ним було подано під час перебування на загальній системі оподаткування?

 

Головний державний податковий інспектор ДПА у м. Києві Андрій Дроботун, спираючись на п. 16.4 Закону «Про оподаткування прибутку підприємств» та п. 2.1 Порядку складання декларації з податку на прибуток підприємства, зазначає, що податкову декларацію з податку на прибуток та уточнюючий розрахунок подають до податкового органу платники податку на прибуток.

А от суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником податку на прибуток підприємств (ст. 6 Указу «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва»).

З огляду на вищенаведене, резюмує автор, «платник єдиного податку... не має права на застосування Порядку, а отже, і на виправлення помилки, допущеної в декларації з податку на прибуток підприємства». 

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос