Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Можно ли включать в состав валовых расходов расходы командированного работника на оплату брони при приобретении транспортных железнодорожных билетов (командировка в пределах Украины)?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 30.01.2007
Утратил силу

Чи можна включати до складу валових витрат витрати відрядженого працівника на оплату броні під час придбання транспортних залізничних квитків (відрядження в межах України)?

 

Так, відповідає економіст-аналітик Жанна Семенченко, згадані витрати можна віднести до валових. При цьому автор виходить з таких міркувань.

Підпунктом 5.4.8 Закону про оподаткування прибутку передбачено, що за наявності підтверджуючих документів до складу валових витрат включаються і витрати відряджених осіб, у тому числі на проїзд.

Опрос