Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Если физическое лицо – резидент Украины работает в специализированном учреждении ООН (г. Рим, Италия), то подпадают ли под иммунитет, установленный для должностных лиц ООН, его доходы, выплаченные таким учреждением в виде заработной платы?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 29.01.2007
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
e-mail: mail@visnuk.com.ua; 
http://www.visnuk.com.ua; тел.: (044) 501-06-43

? Якщо фізична особа – резидент України працює у спеціалізованій установі ООН (м. Рим, Італія), то чи підпадають під імунітет, установлений для посадових осіб ООН, його доходи, виплачені такою установою у вигляді заробітної плати?

 

Порядок оподаткування фізичних осіб визначено Законом № 889-IV, відповідно до якого дохід – це сума будь-яких коштів, вартість матеріального і нематеріального майна, інших активів, що мають вартість, у тому числі цінних паперів або деривативів, одержаних платником податку у власність або нарахованих на його користь, чи набутих незаконним шляхом у випадках, визначених пп. 4.2.16 п. 4.2 ст. 4 цього Закону, протягом відповідного звітного податкового періоду з різних джерел як на території України, так і за її межами (п. 1.2 ст. 1 Закону № 889-IV).

Опрос