Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Получаю алименты на ребенка в размере 25 %. Отец ребенка – пенсионер, продолжает работать. Обязан ли суд выдать мне два исполнительных листа на взыскание алиментов с заработной платы и пенсии?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 04.12.2006
Утратил силу

Одержую аліменти на дитину в розмірі 25 %. Батько дитини – пенсіонер, продовжує працювати. Чи зобов'язаний суд видати мені два виконавчих листа на стягнення аліментів із заробітної плати і пенсії?

 

Відповідь на це запитання надійшла з Міністерства юстиції України. Ґрунтуючись на положеннях законодавства, що регулює умови та порядок виконання судових рішень, фахівці відомства зазначають наступне.

Відповідно до ч. 2 ст. 368 Цивільного процесуального кодексу України за кожним судовим рішенням, яке набрало чинності, за заявою осіб, на користь яких воно ухвалено, видається один виконавчий лист.

Опрос