Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При заполнении формы № 1-ПП за III квартал 2006 года предприятие указало сумму льготы по НДС в размере 20 % с экспортного оборота без учета налогового кредита, нарушив алгоритм, определенный пп. 4.2.8 Правил № 419. Нужно ли исправлять эту ошибку? Если да, то можно ли исправить ее в отчете по форме № 1-ПП за год и как это сделать?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 21.11.2006
Утратил силу

При заповненні форми № 1-ПП за III квартал 2006 року підприємство вказало суму пільги з ПДВ у розмірі 20 % з експортного обороту без урахування податкового кредиту, порушивши алгоритм, визначений пп. 4.2.8 Правил № 419.
Чи потрібно виправляти цю помилку? Якщо так, то чи можна виправити її у звіті за формою № 1-ПП за рік і як це зробити?

 

Посилаючись на пп. 4.2.8 Правил обліку податку на додану вартість для вдосконалення обчислення вартісної величини впливу пільг з цього податку на формування дохідної частини Державного бюджету України, начальник інформаційно-довідкової служби ДПА у м. Києві Алла Ліщименко наводить формулу, за якою розраховуються суми ПДВ, не внесені до бюджету через застосування нульової ставки: 

СП = (V пост. нуль. – V прид.) х 20 %,

де СП – сума пільг;

V пост. нуль. – обсяги поставки товарів (послуг), оподатковуваних за нульовою ставкою, – з відповідних підрядків ряд. 2 податкової декларації з ПДВ;

Опрос