Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Необходимо ли выписывать налоговые накладные при осуществлении услуг, не являющихся объектом обложения НДС в соответствии с п. 3.2 Закона Украины «О налоге на добавленную стоимость»?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 15.09.2006

Чи необхідно виписувати податкові накладні при здійсненні послуг, які не є об'єктом оподаткування ПДВ відповідно до п. 3.2 Закону України «Про податок на додану вартість»?

 

Ні, відповідає Любов Краснокутська, начальник відділу зв'язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз'яснювальної роботи ДПІ у Подільському районі м. Києва, податкову накладну в подібному випадку виписувати не потрібно. Такий висновок автор робить, виходячи з аналізу норм Закону про ПДВ, що регулюють порядок виписування податкових накладних. Зокрема, цим Законом встановлено, що особи, зареєстровані платниками ПДВ, в момент виникнення податкових зобов'язань складають податкову накладну. Причому для операцій, оподатковуваних і звільнених від оподаткування, складаються окремі податкові накладні з дотриманням відповідного алгоритму. Тобто податкова накладна виписується лише при здійсненні операцій, оподатковуваних на загальних підставах згідно з п. 3.1 Закону про ПДВ, або звільнених від оподаткування відповідно до ст. 5, 11 цього ж Закону. На операції, що взагалі не є об'єктом оподаткування відповідно до п. 3.2 Закону про ПДВ, така необхідність не поширюється. 

 

«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», 11 вересня 2006 р., № 36 (567), с. 12

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос