Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Общественная организация является неприбыльной, и по решению горсовета она освобождена от уплаты коммунального налога. Следует ли подавать в налоговую инспекцию расчет коммунального налога?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 18.05.2006
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
e-mail: mail@visnuk.com.ua; 
http://www.visnuk.com.ua; тел. : (044) 501-06-43

? Громадська організація є неприбутковою, і за рішенням міськради її звільнено від сплати комунального податку. Чи слід подавати до податкової інспекції розрахунок комунального податку?

(ГО «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія»)

 

Громадську організацію звільнено від сплати комунального податку, проте не звільнено від обов’язку подання податкового розрахунку комунального податку, тому вона повинна подавати податковий розрахунок комунального податку у строки, визначені відповідним рішенням органу місцевого самоврядування. Шляхом вирішення питання щодо неподання пільговиками податкових розрахунків комунального податку може бути внесення змін до Положення про комунальний податок, затвердженого рішенням міської ради.

 

Відповідь підготовлено за сприяння: 

  

Юрія Дьякона  

Начальника відділу удосконалення законодавства та методології інших податків і зборів (обов’язкових платежів) Департаменту податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) ДПА України

Наталії Ярути

Головного державного податкового інспектора відділу

Опрос