Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие предоставляет услуги по парковке автотранспорта. Включается ли сбор за парковку автотранспорта в выручку от реализации продукции (товаров, работ, услуг) для обложения единым налогом?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 18.04.2006

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
E-mail: mail@visnuk.com.ua; 
http://www.visnuk.com.ua; тел. : (044) 501-06-43)

? Підприємство надає послуги з паркування автотранспорту. Чи включається збір за паркування автотранспорту до виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) для обкладання єдиним податком?

(В. Полечко, Сумська обл.)

 

Згідно із нормами Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 03.07.98 р. № 727/98 (у редакції Указу Президента України від 28.06.99 р. № 746/99) об’єктом оподаткування для суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб, які сплачують єдиний податок, вважається сума виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), фактично отримана суб’єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг).

Порядок справляння збору за паркування автотранспорту визначено Декретом Кабінету Міністрів України «Про місцеві податки i збори» від 20.05.93 р. № 56-93 (зі змінами та доповненнями). Відповідно до ст. 3 цього Декрету платниками збору за паркування автотранспорту є юридичні особи та громадяни, які здійснюють паркування автомобілів у спеціально обладнаних або відведених для цього місцях. Ставка збору за паркування автотранспорту встановлюється із розрахунку за одну годину паркування, її граничний розмір не повинен перевищувати 3 % неоподатковуваного мінімуму доходів громадян в спеціально обладнаних i 1 % – у спеціально відведених для цього місцях. Збір за паркування автотранспорту сплачується водіями на місці паркування.

Згідно із Законом України «Про систему оподаткування» від 25.06.91 р. № 1251-ХІІ (у редакції Закону України від 18.02.97 р. № 77/97-ВР, зі змінами та доповненнями) збір за паркування автотранспорту належить до місцевих податків i зборів (обов’язкових платежів) й зараховується до місцевих бюджетів у порядку, визначеному відповідною радою народних депутатів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос