Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Работник находился в служебной командировке. Возвращаясь с работы, он поскользнулся на ступеньках, в результате чего получил перелом правой ноги. Считается ли полученная травма несчастным случаем, происшедшим на производстве?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 17.02.2006
Утратил силу

Працівник знаходився у службовому відрядженні. Під час повернення з роботи він послизнувся на сходах, в результаті чого одержав перелом правої ноги. Чи вважається отримана травма нещасним випадком, що стався на виробництві?

 

Перш ніж безпосередньо перейти до відповіді на поставлене запитання, фахівці журналу «Бізнес-консультант» з посиланням на положення Закону про соцстрахування від нещасного випадку наводять визначення нещасного випадку.

Далі, проаналізувавши чинний Перелік обставин, за яких настає страховий випадок державного соціального страхування громадян від нещасного випадку та норми Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, автори доходять висновку про існування двох обставин, за яких травма може розглядатися як нещасний випадок:

1) Виконання трудових обов'язків. Втім, травма, одержана при здійсненні дій, що не входять до трудових обов'язків працівника, може розглядатися як нещасний випадок на виробництві, тільки якщо ці дії здійснювалися в інтересах підприємства, де працює потерпілий.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос