Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как вносить изменения в учредительные документы коммунального предприятия, учитывая поэтапность пополнения (увеличения) сельским советом средств в качестве уставного взноса?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 08.02.2006
Утратил силу

Яким чином вносити зміни до установчих документів комунального підприємства, враховуючи поетапність поповнення (збільшення) сільською радою коштів як статутного внеску?

 

З посиланням на положення ч. 4 ст. 78 і ч. 4 ст. 57 Господарського кодексу начальник юридичного відділу АТ «Банк Велес» Микола Ващук зазначає, що, «ухвалюючи рішення про збільшення розміру статутного фонду комунального підприємства, сільська рада повинна враховувати «спеціальні» положення статуту щодо утворення статутного фонду, якщо такі є». Якщо такі «спеціальні» положення відсутні, то:

«1) сільська рада приймає рішення щодо збільшення розміру статутного фонду комунального підприємства та визначає у цьому рішенні порядок і строки такого збільшення;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос