Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как вносить изменения в уставный фонд и каков порядок их оформления?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 08.02.2006
Утратил силу

Згідно з рішенням сесії сільської ради у 2000 р. було створено комунальне підприємство, до статутного фонду якого за цим рішенням передано майно – об'єкти соціальної інфраструктури села, на території якого розташоване підприємство, а також житловий фонд та інші матеріальні цінності. У березні 2005 р. сесією сільської ради було прийняте рішення щодо збільшення розміру статутного фонду комунального підприємства шляхом перерахування коштів, отриманих від продажу земельної ділянки комерційного призначення. Таке перерахування здійснювалося поетапно з розстрочкою до грудня 2005 р. У зв'язку із цим виникли такі запитання:

1. Яким чином вносити зміни до установчих документів комунального підприємства, враховуючи поетапність поповнення (збільшення) сільською радою коштів як статутного внеску?

2. Чи має право сільська рада вимагати повернення коштів, переданих на поповнення статутного фонду комунального підприємства? Якщо так, то як це оформлюється?

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос