Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Можно ли руководителя предприятия одновременно привлекать к административной ответственности за два административных правонарушения, а именно: за непредставление платежных поручений на перечисление подлежащих уплате налогов и за невыполнение законных требований должностных лиц органов государственной налоговой службы?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 09.08.2005
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»; передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.);
E-mail: mail@visnuk.com.ua; 
http://www.visnuk.com.ua; тел. : (044) 501-06-43)

 

? Чи можливо керівника підприємства одночасно притягувати до адміністративної відповідальності за два адміністративних правопорушення, а саме: за неподання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та за невиконання законних вимог посадових осіб органів державної податкової служби?

 

За загальним правилом притягнення до адміністративної відповідальності якщо особа вчинила декілька правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним органом (посадовою особою), у таких випадках накладається одне загальне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа скоєних.

Згідно зі ст. 1632 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-X неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів) тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Статтею 1633 КпАП передбачено, що невиконання керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій, включаючи установи Нацбанку України, комерційні банки та інші фінансово-кредитні установи, законних вимог посадових осіб органів державної податкової служби, перелічених у пунктах 5–8 частини першої ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.90 р. № 509-ХІІ (зі змінами та доповненнями), тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос